Cena

Odbiór i wysyłka zamówień

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pomocą firm UPS, InPost, GLS. Odbiór towaru możesz zamówić również w Paczkomacie InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski.

 

Odbiór własny

Zamówione produkty możesz odebrać w biurze Firmy Tukan w Bielsku Białej przy ul. Piłsudskiego 27

Przed odbiorem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny tel. 577277574

 

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, są one czynne 24 godziny / dobę przez 7 dni w tygodniu. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. W związku z wielkością skrytek rozmiar paczek został ograniczony do wielkości C: 39 x 30 x 50 cm, a waga nie przekracza 15 kg.

Przesyłka kurierska - przedpłata

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - wielkość ubezpieczenia jest róna wielkości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia lub o zwrocie pieniędzy.

 

Zwrot zużytego sprzętu

Kiedy zamawiasz nowy sprzęt, możesz bezpłatnie oddać nam swój zużyty sprzęt tego samego rodzaju i o tych samych funkcjach.