O firmieWięcej informacji o Firmie Tukan

Firmę założyłem w 2009 roku. Do tego czasu byłem mocno związany z firmami informatycznymi takimi jak FF Computers ( zasięg ogólnopolski ) - serwisant komputerowy, a następnie w firmie Apollo Sp. z o.o. ( zasięg południe Polski ) - serwisant, a następnie kierownik serwisu komputerowego. Wiele lat pracy w branży komputerowej procentuje obecnie, gdy sam prowadzę firmę o takim profilu.

Firma Tukan Mariusz Woźniak jest sprawnie i dynamicznie rozwijającym się podmiotem gospodarczym, powstałym w roku 2009, którego zadaniem jest dostarczenie klientowi kompleksowego wsparcia w zakresie funkcjonowania informatycznego firmy.

Poczynając od zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne do drukarek, poprzez szeroką ofertę oprogramowania oraz sprzętu komputerowego, kończąc na doradztwie informatycznym.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej, znajomość najnowszych rozwiązań technologicznych i elastyczne podejście do rozwiązywania problemów sprawiają, że firmy, które korzystają z naszych usług działają sprawniej i stają się bardziej nowoczesne.

Nasze motto to słowa "... stawiamy na jakość obsługi i zadowolenie klienta" i jemu podporządkowaliśmy działania naszej firmy. Obecnie obsługujemy zarówno małe firmy jak i duże podmioty gospodarcze.

Połączenie solidności i innowacyjności oraz zaufanie jakim nas Szanowny Kliencie obdarzasz pozwala nam z optymizmem spoglądać w przyszłość.

Mariusz Woźniak

Firma Tukan Mariusz Woźniak
ul Piłsudskiego 27
I piętro pok 3
Bielsko Biała 43-300

tel: 695497411
tel: 577277574
sklep@tukan-net.pl

© 2016 tukan-net