Cena

O firmieWięcej informacji o Firmie Tukan

Firma Tukan została założona w 2009 roku. Od tego czasu ciągle się rozwijamy pozyskując nowych klientów oraz zwiększając zakres sprzedawanego towaru oraz świadczonych usług.  Najnowszym naszym krokiem jest sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.tonerownia.pl

Świadczymy usługi od zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne do drukarek, poprzez szeroką ofertę oprogramowania oraz sprzętu komputerowego, kończąc na doradztwie informatycznym wypożyczeniach sprzętu komputerowego, projektorów, odkurzaczy piorących itp.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej, znajomość najnowszych rozwiązań technologicznych i elastyczne podejście do rozwiązywania problemów sprawiają, że firmy, które korzystają z naszych usług działają sprawniej i stają się bardziej nowoczesne.

Nasze motto to słowa "... stawiamy na jakość obsługi i zadowolenie klienta" i jemu podporządkowaliśmy działania naszej firmy. Obsługujemy zarówno małe firmy jak i duże podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych.

Połączenie solidności i innowacyjności oraz zaufanie jakim nas Szanowny Kliencie obdarzasz pozwala nam z optymizmem spoglądać w przyszłość.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Mariusz Woźniak