Terminal płatniczy bez abonamentu

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś mieć możliwość przyjmowania płatności za pomocą kart płatniczych? W dzisiejszych czasach jest to już standard. Jeszcze kilka lat wstecz taka możliwość wiązała się z koniecznością podpisania długoterminowej umowy z firmą świadczącą tego typu usługi  z stałymi miesięcznymi opłatami za wynajem terminala. Rozwiązanie mimo zalet jakimi są:

  • obsługa płatności kartami, 
  • niska opłata za transakcje,
  • brak konieczności zakupu terminala

nie zawsze było dobrym rozwiązaniem i miało sens ekonomiczny. Taki model nie sprawdzi się gdy ilości i kwoty wykonanych  miesięcznie płatności są niewielkie np. 1 płatność 50zł na kwartał ...

Taka sytuacja ma miejsce w naszej firmie - dlatego szukaliśmy rozwiązania, które byłoby kompromisem między udogodnieniem dla naszych klientów, a brakiem opłat gdy terminal "leży w szufladzie i się kurzy". Potrzebowaliśmy rozwiązania, które spełaniałoby poniższe warunki

  • brak stałej opłaty abonamentowej
  • brak długoterminowej umowy
  • niski koszt terminala
  • łatwa procedura zamówienia usługi
  • możliwość zabrania terminala do klienta (praca w terenie)
  • niewysoka opłata za transakcje (na poziomie 1,49 % od transakcji)
  • wysoka jakość usługi

Czy się udało znaleźć produkt spełniający nasze wymagania - obecnie jesteśmy na etapie testowania rozwiązania firmy Sum Up.

Terminal SUM UP

 

Urządzenie zamówiliśmy przez stronę producenta. Po wypełnieniu prostego formularza i wykonaniu przelewu za urządzenie już po tygodniu terminal zagościł w naszej firmie. Sama obsługa terminala płatniczego jest b. prosta. Urządzenie do działania wymaga telefonu / tabletu  z systemem Android w wersji od 4.4 z bluetoothem (w wersji 4) z dostępem do internetu (przed zakupem sprawdź kompatybilność telefonu  u producenta terminala - niektóre marki telefonów nie działają z tym terminalem !!!!). Po sparowaniu urządzenia z telefonem jest możliwość pobierania płatności kartą. Terminal nie ma wbudowanej drukarki ale mamy możliwość wysłania powierdzenia płatności klientowi za pomocą smsa oraz e-maila oraz zarządzaniem kontem przez aplikację lub stronę.

W przypadku gdy jesteś zainteresowany zakupem terminala mamy dla Ciebie niespodziankę !!!!! Skorzystanie z poniższego linku spowoduje, że otrzymasz rabat 40 zł przy zakupie urządzenia

http://fbuy.me/icp7s

 

 Obiecujemy wrócić jeszcze do oceny jakości świadczonej usługi przez producenta za kilka miesięcy. Gdy urządzenie będzie intensywniej wykorzystane w trakcie obsługi klientów i będziemy mogli  również ocenić szybkość dokonywania przelewów przez producenta terminala płatniczego.

 

Wracamy do naszego opisu po roku eksploatacji i poniżej nasza opinia.

Urządzenie świetnie się sprawdzi w punktach gdzie ilość przyjmowanych wpłat jest nieduża, a klient ma czas aby poczekać na sparowanie urządzenia z telefonem, co nie zawsze udaje się za pierwszym razem.

Dużą zaletą urządzenia jest jego mobilność i mozliwość zabrania do klienta przy okazji dostawy towaru, realizacji usługi, co dzisiaj nie jest jeszcze standardem, a zwiększa naszą konkurencyjność na rynku.

Biorąc pod uwagę wady i zalety możemy wystawić pozystywną ocenę - w naszej firmie terminal się sprawdza.

 

Firma Tukan Mariusz Woźniak
ul Piłsudskiego 27
I piętro pok 3
Bielsko Biała 43-300

tel: 695497411
tel: 577277574
sklep@tukan-net.pl


© 2016 tukan-net