Oprogramowanie firmy Insert

Firma jest znanym i szanowanym na rynku producentem oprogramowania do prowadzenia firmy. Oferowane programy doskonale ze sobą współpracują, a także jest możliwość rozbudowy oprogramowania wraz z rozwojem firmy. Do niedawna sztandarowym produktem firmy Insert była linia GT od 2014 roku firma Insert rozpoczęła sprzedaż oprogramowania z linii NEXO (Subiekt NEXO, Rewizor NEXO, Rachmistrz NEXO planowane jest rozszerzenie o kolejne programy, które występują w rodzinie GT)
Poniżej zamieszczamy krótki opis charakteryzujący produkty oraz jego przeznaczenie.

Program do faktur Subiekt (występuje w rodzinie GT i NEXO oraz dodatkowo istnieje program Mikrosubiekt - prosty jednostanowiskowy program bez gospodarki magazynowej). Oprogramowanie z linii GT i NEXO charakteryzuje się dużymi możliwościami, zawiera moduły (najczęściej używane wymienimy poniżej):

  • wystawianie paragonów, faktur oraz innych dokumentów sprzedażowych
  • zarządzanie magazynami tzw "magazynówka"
  • moduł windykacyjny
  • rozrachunki z firmami
  • obsługa kas i drukarek fiskalnych

Możliwość pracy wielostanowiskowej oraz łatwa rozbudowa o kolejne stanowiska pozwala na dostosowanie produktu do wielkości naszej firmy wraz z jej rozwojem.

Program księgowy Rachmistrz (występuje w rodzinie GT i NEXO) program przeznaczony dla firm prowadzących uproszczoną rachunkowość (książka przychodów i rozchodów lub ryczałt).

Program księgowy Rewizor (występuje w rodzinie GT i NEXO) program przeznaczony dla firm prowadzącyh pełną księgowość.

Program do zarządzania relacjami z klientem Gestor (Występuje obecnie tylko w rodzinie GT) - Jest to program typu CRM może działać samodzielnie lub w połączniu z Subiektem GT, dzięki czemu zyskujemy szybki dostęp do dokumentów, bazy klientów itp. Program umożliwa planowanie spotkań, działań i wiele innych.

Program do prowadzenia kadr - Gratyfikant (Obecnie występuje w rodzinie GT). Program służy do prowadzenia ewidencji pracowniczej, umożliwia wystawianie różnego rodzaju umów, archiwizacje wypłat i rachunków, obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych. Gratyfikant GT umożliwa współpracę z programem Płatnik.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na stronie producenta www.insert.pl W przypadku chęci zakupu zapraszamy do kontaktu z nami.

Producent udostępnia wersje 45 dniową testową, po okresie próbnym można ją przekształcić w wersję komercyjną po zakupie licencji.

Firma Tukan Mariusz Woźniak
ul Piłsudskiego 27
I piętro pok 3
Bielsko Biała 43-300

tel: 695497411
tel: 577277574
sklep@tukan-net.pl


© 2016 tukan-net